Nápověda menu

Přístup do účtu

Sklik umožňuje poskytnout přístup do účtu bez nutnosti sdělit přihlašovací údaje. O přístup můžete požádat nebo jej nabídnout v nastavení vašeho účtu.

Podle nastavené úrovně přístupu přidělíte nebo vám budou přidělena následující práva:

  • Reportér statistik – Uživatel může do účtu pouze nahlížet, systém mu tak nedovolí vytvářet kampaně a provádět jakékoliv úpravy v jejich nastavení. Vytvářet a upravovat může pouze statistické reporty.
  • Správce kampaní – Uživatel má možnost do účtu nahlížet a plně využívat inzerentské rozhraní pro vytváření a nastavování kampaní.
  • Administrátor účtu – Uživatel může do účtu nahlížet a vytvářet / upravovat kampaně, statistické reporty i nastavení účtu. Může propojit účet Skliku s účtem Zboží.cz. V případě, že se napojovaný účet Zboží.cz nachází na jiném účtu než Sklik, je třeba zadat k účtu Zboží.cz přihlašovací jméno a heslo. Oproti Správci kampaní může spravovat přístupy jiných uživatelů do daného účtu. Může provést propojení provozoven.

Účet, který žádáte nebo mu nabízíte přístup, musí mít odsouhlasené smluvní podmínky reklamního systému Sklik a být registrovaný v Peněžence.

Dobít kredit v účtu, do kterého se převtělíte, není možné bez ohledu na přidělená práva. Kredit lze dobít pouze do účtu, ve kterém jste přihlášeni pomocí hesla a názvu účtu.

Žádost o přístup, nabídku přístupu nebo změnu úrovně přístupu musí druhý účet schválit. O veškerých úkonech v rámci schvalovacího procesu jsou informovány oba účty prostřednictvím systémových zpráv. Budete-li mít přístup alespoň do jednoho účtu, objeví se ve vašem inzerentském rozhraní záložka Účty.

Nabídnutí/požádání o přístup do jiného účtu

Záložka Účty slouží pro lepší přehled nad účty, do kterých máte přístup. Naleznete zde možnost požádat o přístup, pojmenovat připojené účty, sledovat jejich souhrnná statistická data za zvolené období, rychle přistupovat k novým zprávám nebo upravovat vlastnosti propojení.

V inzerentském rozhraní se nachází nad horní lištou rozbalovací nabídka sloužící pro rychlé přepínání mezi účty, do kterých máte přístup.

Doporučení:

Po skončení spolupráce doporučujeme zkontrolovat si a promazat přístupy do účtů (přístupy agentur, třetích stran) z důvodu bezpečnosti.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.