Nápověda menu

Integrace třetích stran

Na této stránce naleznete seznam našich partnerů, kteří ve své platformě připravili vlastní workflow pomocí naší API integrace pro zajištění pohodlného importu vlastních seznamů zákazníků do Skliku. Více informací o postupu jak přes jednotlivé nástroje vaše data v Skliku aktivovat najdete na odkazujících stránkách.

samba.ai

Samba.ai vám nabízí jednoduché a sofistikované řešení, jak oslovit vaši cílovou skupinu s maximální efektivitou a minimalizovat plýtvání zdroji. Nenechte potenciální příležitosti uniknout a využijte Sklik retargeting k vyššímu úspěchu vašeho podnikání!

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://doc.samba.ai/knowledge-base/integrace-sklik/

SmartEmailing

Ve verzi SmartEmailing PRO najdete mezi akcemi chytrý uzel – Sklik retargeting. Díky němu můžete vybrané e-mailové adresy automaticky nahrát do e-mailového seznamu v Skliku. Na toto publikum pak můžete spustit cílenou reklamu.

Bližší infromace naleznete pod tímto odkazem:

https://napoveda.smartemailing.cz/article/1186-e-mailove-seznamy-sklik-pro-retargeting

Ecomail.cz

Integrace vám umožní přenášet do Sklik účtu zvolený seznam kontaktů, segment, anebo kontakty, které projdou scénářem automatizace.

Bližší infromace naleznete pod tímto odkazem:

https://support.ecomail.cz/cs/articles/6193031-sklik-integrace

Meiro

Integrace s Meiro CDP vám umožní import vybraných kontaktů (e-mailových adres) segmentovaných na základě definovaných atributů v Meiru a následný retargeting v Skliku.

Bližší infromace naleznete pod tímto odkazem:

https://docs.meiro.io/books/meiro-integrations/page/loader-sklik

Targito

Targito je datová platforma pro automatizaci vícekanálových kampaní. Kromě pokročilé automatizace a personalizace při vytváření, distribuci i vyhodnocování elektronických newsletterů nabízí Targito i integraci veškeré online komunikace se zákazníky.“

Bližší infromace naleznete pod tímto odkazem:

https://targito.atlassian.net/wiki/spaces/DT/pages/878542863/4.12.+Sklik

Advisio

Advisio je ostravská marketingová agentura, která už od roku 2013 radí klientům, jak na digitální marketing. Staví na tvrdých datech a kombinuje expertízu i několikaleté zkušenosti v mnoha marketingových oborech, jako je PPC, SEO, datová analytika, e-mailing, copywriting, správa sociálních sítí a další.

Bližší infromace naleznete pod tímto odkazem:

https://www.advisio.cz/blog/proc-vyuzivat-vlastni-seznamy-zakazniku/

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.