Nápověda menu

Integrace třetích stran

Na této stránce naleznete seznam našich partnerů, kteří ve své platformě připravili vlastní workflow pomocí naší API integrace pro zajištění pohodlného importu vlastních seznamů zákazníků do Skliku. Více informací o postupu jak přes jednotlivé nástroje vaše data v Skliku aktivovat najdete na odkazujících stránkách.

samba.ai

Samba.ai vám nabízí jednoduché a sofistikované řešení, jak oslovit vaši cílovou skupinu s maximální efektivitou a minimalizovat plýtvání zdroji. Nenechte potenciální příležitosti uniknout a využijte Sklik retargeting k vyššímu úspěchu vašeho podnikání!

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://doc.samba.ai/knowledge-base/integrace-sklik/

SmartEmailing

Ve verzi SmartEmailing PRO najdete mezi akcemi chytrý uzel – Sklik retargeting. Díky němu můžete vybrané e-mailové adresy automaticky nahrát do e-mailového seznamu v Skliku. Na toto publikum pak můžete spustit cílenou reklamu.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://napoveda.smartemailing.cz/article/1186-e-mailove-seznamy-sklik-pro-retargeting

ecomail.cz

Integrace vám umožní přenášet do Sklik účtu zvolený seznam kontaktů, segment, anebo kontakty, které projdou scénářem automatizace.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://support.ecomail.cz/cs/articles/6193031-sklik-integrace

meiro

Integrace s Meiro CDP vám umožní import vybraných kontaktů (e-mailových adres) segmentovaných na základě definovaných atributů v Meiru a následný retargeting v Skliku.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://docs.meiro.io/books/meiro-integrations/page/loader-sklik

Targito

Targito je datová platforma pro automatizaci vícekanálových kampaní. Kromě pokročilé automatizace a personalizace při vytváření, distribuci i vyhodnocování elektronických newsletterů nabízí Targito i integraci veškeré online komunikace se zákazníky.“

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://targito.atlassian.net/wiki/spaces/DT/pages/878542863/4.12.+Sklik

Advisio

Advisio je ostravská marketingová agentura, která už od roku 2013 radí klientům, jak na digitální marketing. Staví na tvrdých datech a kombinuje expertízu i několikaleté zkušenosti v mnoha marketingových oborech, jako je PPC, SEO, datová analytika, e-mailing, copywriting, správa sociálních sítí a další.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://www.advisio.cz/blog/proc-vyuzivat-vlastni-seznamy-zakazniku/

leadhub

Leadhub je český nástroj na e-mail marketing a marketingovou automatizaci. Propojení Leadhubu s Sklikem vám umožní využít data z e-mailingu pro precizní cílení reklamy. Přesně definované segmenty potenciálních zákazníků, které máte v databázi, v ten správný moment zachytíte ve vyhledávači Seznam a na dalších nejnavštěvovanějších českých webech.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://podpora.leadhub.co/article/170-jak-nastavit-propojeni-s-sklikem

Incomaker

Incomaker je pokročilý nástroj s AI pro retenční marketing. Čerpá data z e-shopu a dalších systémů a jejich pomocí automatizuje retenční marketing od zachycení a identifikaci náhodného návštěvníka, přes jeho nasměrování k prvnímu nákupu, upselling, řízení zákaznické spokojenosti, motivaci k opakovaným nákupům, až po využití zákazníka k šíření pozitivních referencí. Využívá e-mail, SMS, sociální sítě i on-site prvky přímo na e-shopu a s využitím AI přináší dodatečné tržby.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

V přípravě.

Bloomreach

Integrace nástroje Bloomreach, dříve známý jako Exponea, je e-commerce software, který se specializuje na poskytování pokročilých cloudových řešení pro personalizaci zákaznického zážitku a automatizaci marketingu. Nabízí řadu nástrojů a služeb, které pomáhají firmám analyzovat a využívat zákaznická data pro zefektivnění marketingových kampaní, zlepšení interakce se zákazníky a zvýšení prodeje.

Bližší informace naleznete pod tímto odkazem:

https://documentation.bloomreach.com/engagement/docs/sklik-audiences-integration

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.