Nápověda menu

Rozšíření o adresu

Své reklamy můžete rozšířit o adresu firmy nebo prodejny propojením s firemním zápisem na Firmy.cz. Rozšíření o adresu se u textových reklam zobrazuje pouze ve Vyhledávací síti.

Díky Rozšíření reklamy o adresu získají uživatelé informace, jež mohou ovlivnit jejich rozhodování. Účinně tak oslovíte především skupinu lidí, která hledá místní nabídku.

  • Můžete dosáhnout zvýšení CTR a snížení ceny za proklik, respektive zlepšení pozic reklam a efektivnějšího využití finančních prostředků.
  • V kombinaci s vhodným Regionálním cílením přesněji zacílíte své potenciální zákazníky, kteří hledají nabídku v určitém regionu.

TIP Firmy.cz:

Téměř tři miliony zákazníků měsíčně vyhledávají služby firem přes internet. 2,5 milionu zákazníků měsíčně navštíví profily konkrétních firem..těch od Seznamu. 

S firemním profilem od Seznamu bude Vaše nabídka vidět tam, kde jsou Vaši zákazníci – na Firmy.cz, Mapy.cz, na hlavní straně Seznam.cz i v jeho vyhledávání.

Ukázka adresy u reklamy

Pokud nemáte firemní zápis v katalogu firem a institucí Firmy.cz, můžete jej bezplatně vytvořit pomocí přidávacího formuláře. Více informací naleznete v nápovědě pro Firmy.cz.

Jak rozšíření o adresu nastavím?

V Nastavení kampaně je možné dohledat firemní zápis prostřednictvím názvu firmy nebo identifikačního čísla/IČ či URL adresy firemního zápisu. Následně vyberte ze seznamu vyhledaných firemních zápisů ten, se kterým chcete kampaň propojit.

Nejrychlejší způsob zadání rozšíření o adresu je nastavit jej přímo na úrovni účtu. Toto rozšíření pak bude použito ve všech kampaních, které nemají nastavené vlastní rozšíření.

Po provázání kampaně s firemním zápisem bude vaše volba výchozím nastavením pro všechny reklamy napříč kampaní. Na úrovni reklam je možné pro konkrétní reklamu zvolit odlišnou pobočku.

Pokud upravíte propojení s provozovnou na úrovni reklamy, má pak takto zvolená provozovna u reklamy ve výdeji přednost před výchozím nastavením.

Hodnocení Firmy.cz pomocí hvězdiček

Díky zobrazením hvězdiček u inzerátů upevníte svou důvěryhodnost v očích zákazníků a může se zvýšit míra prokliků u reklam. Zároveň se reklamy ve vyhledávání stanou poutavějšími právě se zákaznickým hodnocením. Hodnocení zákazníků vyjádřená pomocí hvězdiček pomáhají zároveň uživatelům s výběrem správné firmy.

Je založené na hodnocení uživatelů na Firmy.cz a ověřenými zákazníky Zboží.cz. Zobrazuje se automaticky, pokud máte průměrné hodnocení 4 hvězdičky a více z 5. Zobrazení hodnocení dle hvězdiček není garantované.

Hvězdičky se zobrazují u reklam s rozšířením o adresu z Firmy.cz. Abyste je mohli využívat, je třeba být registrovaný na Firmy.cz. Pokud vaše společnost registrovaná není, máte možnost se zaregistrovat ZDE.

Náhled zobrazení hvězdiček u textového ETA inzerátu

Pro zobrazení hvězdiček je nutné nasbírat alespoň minimální množství aktuálních a věrohodných hodnocení, aby bylo pro uživatele relevantní.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.