Nápověda menu

Výhody videoreklamy

Jaká je výhoda videoreklamy oproti klasickým formátům?

Videoreklama díky své audiovizualní formě dokáže lépe představit produkt, odvyprávět příběh a tím vzbudit emoce v divákovi. Navíc je to formát vysoce vizibilní, nepřehlédnutelný a tím vším zaručuje, že si divák reklamní sdělení zapamatuje.

Jaká je výhoda videoreklamy na Seznamu?

Videoreklama se zobrazuje u prémiového video obsahu, který je vytvářený profesionály videotvorby. Ať jde o hrané seriály, zábavnou tvorbu, publicistiku nebo naučné pořady. Jedná se exkluzivní formáty vyráběné pro online prostředí. Díky kontrole nad obsahem je zaručena jeho nezávadnost tzv. brand safety.
Oproti jiným video platformám s množstvím hudebního obsahu se navíc liší způsob konzumace videoobsahu, kdy se uživatel soustředí na přehrávaný obsah a reklamu nepřehlédne.

Jaká je výhoda nákupu videoreklamy přes platfromu Sklik?

Kromě prostředí, které důvěrně znáte, jsou to široké možnosti cílení. Můžete využít retargeting, cílení na zájmy, zájmy o koupi, umístění, témata stránek nebo klíčová slova. Navíc rozumně nastavená pravidla pro kreativy Vám umožní inzerovat produkty jako např. alkohol, který na jiných platformách nemusí být schválen.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.