Nápověda menu

Rozšíření o adresu

Své reklamy můžete rozšířit o adresu firmy nebo prodejny propojením s firemním zápisem na Firmy.cz. Rozšíření o adresu se u textových reklam zobrazuje pouze ve Vyhledávací síti.

TIP Firmy.cz:

Téměř tři miliony zákazníků měsíčně vyhledávají služby firem přes internet. 2,5 milionu zákazníků měsíčně navštíví profily konkrétních firem..těch od Seznamu. 

S firemním profilem od Seznamu bude Vaše nabídka vidět tam, kde jsou Vaši zákazníci – na Firmy.cz, Mapy.cz, na hlavní straně Seznam.cz i v jeho vyhledávání.

Díky Rozšíření reklamy o adresu získají uživatelé informace, jež mohou ovlivnit jejich rozhodování. Účinně tak oslovíte především skupinu lidí, která hledá místní nabídku.

  • Můžete dosáhnout zvýšení CTR a snížení ceny za proklik, respektive zlepšení pozic reklam a efektivnějšího využití finančních prostředků.
  • V kombinaci s vhodným Regionálním cílením přesněji zacílíte své potenciální zákazníky, kteří hledají nabídku v určitém regionu.

Pokud nemáte firemní zápis v katalogu firem a institucí Firmy.cz, můžete jej bezplatně vytvořit pomocí přidávacího formuláře. Více informací naleznete v nápovědě pro Firmy.cz.

Ukázka adresy u reklamy

Nastavení rozšíření reklam o adresu

Nastavení Rozšíření reklam o adresu naleznete v Nastavení kampaně, kde je možné dohledat firemní zápis prostřednictvím názvu firmy nebo identifikačního čísla/IČ či URL adresy firemního zápisu. Následně vyberte ze seznamu vyhledaných firemních zápisů ten, se kterým chcete kampaň propojit.

Po provázání kampaně s firemním zápisem bude vaše volba výchozím nastavením pro všechny reklamy napříč kampaní. Propojení u jednotlivých reklam můžete vypnout v Úpravě reklamy. Změníte-li v Nastavení kampaně propojení s jiným firemním zápisem, dojde u reklam k obnovení původního nastavení.

Pokud svoji kampaň propojíte s centrální pobočkou, naskytne se vám možnost při Úpravě reklam vybrat jednu z poboček v rámci firemního zápisu nebo nastavit automatické propojování s pobočkou nejbližší uživateli.

Vypnutí nebo změnu pobočky lze provést nejen v editaci, ale také při Vytváření nového reklamy.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.