Jak vložit reklamní kód

Na záložce Weby si vyberete web, pro který chcete reklamní kód vytvořit a pomocí tlačítka vytvořit kód vytvoříte HTML reklamní kód, který následně vložíte do stránek vašeho webu.

Možnosti barevného přizpůsobení

Možnosti barevného přizpůsobení

Na výběr máte širokou škálu barevných provedení, stylů písma a rozměrů, které vám pomohou vhodně začlenit reklamu na stránky. Změna vlastností se ihned projeví v zobrazeném náhledu vpravo. Po výběru vlastností boxu s inzeráty stiskněte tlačítko Uložit.

Zvolte vhodné umístění reklamního boxu na jedné či více stránkách svého webu. Reklamní kód zkopírujte a vložte na vybrané místo v html kódu stránky. Nijak jej neupravujte, aby zobrazení reklam fungovalo bezproblémově.

Po vložení nového kódu na stránku může trvat až 20 minut, než se začne inzerce zobrazovat. Po nasazení kódu bude stránka během několika hodin zanalyzována, aby se vám zobrazovaly relevantní inzeráty. Během několika příštích dnů proběhne analýza znovu, výsledkem bude ještě vyšší relevance reklam k textům/článkům na vašich stránkách.

Náhled kódu vkládaného do stránky

Náhled kódu vkládaného do stránky

S umístěním reklamy experimentujte, zkuste více možností, začleňte ji do stránky tak, aby vhodně zapadla mezi ostatní obsah a zároveň přilákala návštěvníky webu k proklikům.

Inzeráty se začnou zobrazovat až ve chvíli, kdy je váš web schválen. Jestliže si nasadíte kód dříve, uvidíte pouze prázdné místo.

Volba typu reklamy

Zapnutí/vypnutí grafické reklamy (bannerů)

Volbu, jaký typ reklamy chcete zobrazovat, naleznete v detailu vytvořeného reklamního kódu.

Dle smluvních podmínek služby Partner Sklik si můžete umístit až 4 kódy, tedy reklamní jednotky, na jednu stránku.