Nápověda menu

Automatický import z Google Ads

Automatický import z Googlu

V aplikaci importu kampaní, dále jenom aplikace, využíváme přístup do vašeho Google Ads účtu za účelem synchronizace nastavení kampaní do vámi předem zvoleného Sklik účtu. V rámci nastavování této synchronizace si máte možnost předem omezit množinu kampaní či konkrétní nastavení, které se budou stahovat a synchronizovat. 

Seznam všech účtů v rámci napojení aplikace a seznam všech kampaní nikde v rámci naší aplikace se neukládá. Na Sklik straně máme uložený pouze identifikátory kampaní a seznam nastavení, které máme synchronizovat. 

Jsme si plně vědomi možné složité struktury účtů a správcovských účtů na straně Google Ads a citlivost informací v rámci takto spravovaných účtech. Proto v rámci naší aplikace není možné synchronizovat a ani zobrazit existenci spravovaných účtů, ke kterým nedá vlastník Google Ads napojení souhlas. 

Protože aplikace nabízí opakované synchronizace, máte možnost spojení s Google Ads kdykoliv přerušit na naší straně a to buď zastavením běžících synchronizací, nebo zrušením celého spojení. Právo aplikace na připojení s Google Ads máte možnost zrušit i na straně Googlu odebráním povolení pro danou aplikaci. 

Nezbytné údaje uložené aplikací podléhají našim GDPR a security standardům.

Potřebujete další pomoc?

Pokud si stále nevíte rady, obraťte se na naše specialisty. 95 % vašich dotazů umíme vyřešit do 2 hodin.